markizy jelenia góra

Klauzula informacyjna RODO

Informacja o administratorze i prawach osoby, której dane osobowe są przetwarzane Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

 1. Administratorem danych osobowych jest AROLL Joanna Piwowarek z siedzibą w Jeleniej Górze (ul. Jana Sobieskiego 53, 58-500 Jelenia Góra), NI​P: 6112448387, REGON: 231138225.
 2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w celach kontaktowych w tym uzyskania informacji handlowej o asortymencie oferowanym przez Administratora.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania umowy oraz po jej zakończeniu, przez okres niezbędny do wykonania przez Administratora obowiązków, wynikających z przepisów prawa.
 4. Dane osobowe podawane są dobrowolnie, jednak ich podanie jest warunkiem niezbędnym do kontaktu w tym odpowiedzi na zapytanie złożone za pośrednictwem formularza kontaktowego.
 5. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprawiania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych.
 6. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Skorzystanie z
 7. prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 8. W sprawach związanych z ochroną danych może kontaktować się Pani/Pan z AROLL Joanna Piwowarek adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 9. Przysługuje Pani/Panu prawo zgłoszenia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy prawne o ochronie danych osobowych.
 10. Państwa dane osobowe mogą zostać ujawnione wyłącznie podmiotom, z którymi zostały zawarte umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, jak również osobom i podmiotom na ich prawnie uzasadnione żądanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
 11. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.